Про заклад

У круговерті справ і проблем Ви мрієте про відпочинок?

А до відпустки ще так далеко…..

Або, можливо, Ви зовсім недавно повернулися з теплих країн і болісно важко намагаєтеся адаптуватися до робочої колії? Спогади весь час відносять Вас від офісу – в світ розслаблення і безтурботності.
Створюючи світ Хамаму ми думали про те, щоб, не покидаючи Івано-Франківськ, Ви могли відпочити, розслабитися і розчинитися в атмосфері загадкового Сходу.
Оздоровчий центр “Хамам” підтримує східні традиції очищення тілі та душі.
Тут Ви можете отримати безліч різноманітних послуг, а наші майстри допоможуть максимально отримати задоволення і користь для Вашого здоров’я.

Турецька баня чудово підходить для людей, що не терплять високих температур. Саме в результаті регулярних відвідувань Хамаму відбувається заспокоєння нервової системи, поліпшення сну, пригнічення неврозів, зникнення мігрені.

Хамам можуть відвідувати як дорослі, так і діти, показів для відвідування Хамаму обмаль. Турецька баня не тільки поліпшує загальний стан організму і піднімає настрій, але одночасно ефективно очищує, омолоджує та живить шкіру, сприяє лікуванню дихальних шляхів.
Наші клієнти зауважують, що з часом куди легше справляються зі стресовими ситуаціями та переживаннями.
Перевірений віками екзотичний ритуал турецької бані Хамам зацікавлює, і назавжди закохує в себе. Це не просто гігієнічна процедура, а ціла традиція по створенню атмосфери повного розслаблення. цілий комплекс SPA – процедур. Це ні з чим не зрівняне естетичне задоволення, коли відпочиває не тільки тіло, але і душа!

  • В хамам

Майстри використовують класичні рушники для Хамаму (пештамаль), спеціальні разові рукавиці для пілінгу (кесе), аромамасла для масажу тіла.

Комплекс процедур починається з 30-хвилинного відпочинку у SPA-зоні (фінська сауна, басейн з гідромасажем, дубова бочка-купель). Пілінговий масаж в Хамамі знімає поверхневий ороговілий шар шкіри, пори повністю розкриваються. Потім – легендарний східний мильний масаж, при якому досягається повна релаксація організму.
Після цього Вам будуть запропоновані аромамасаж або ексклюзивні види масажу на основі молока, меду та композиції арома масел на вибір. Шкіра з вдячністю вбере їх і стане м’якою і ніжною.
Для адаптації до нового стану, організм зажадає відпочинку. У Хамамі передбачена зона відпочинку – «кейфе», де можна спокійно розтягнутися на дерев’яному шезлонгу і втамувати спрагу ароматним чаєм, аргентинським напоєм Yerba Mate в ексклюзивній чаші калабас, кавою по-східному, іншими гарячими та холодними напоями, скоштувати східні солодощі.
Крім класичного комплексу Хамам ми пропонуємо ексклюзивні процедури: кавовий, виноградний, медово-сольовий пілінги, загадкові процедури Шоколадний рай, Шоколадна спокуса, Принцеса Сходу, подорож до Сеула, таємниця Клеопатри, Моє кохання, Ніжна як шовк ….

       

Студія масажів пропонує:
Класичні оздоровчі та спортивні масажі
Поглиблений східний масаж на основі точкових методик
Лімфодренажний масаж
Масаж трав’яними мішечками
Шоколадні, вершкові, медові масажі
Ексклюзивний масаж віниками – мікс
Масаж у чотири руки